WYGODA PRZEDE WSZYSTKIM

Rower Vellberg Trip służy do spokojnej rekreacyjnej jazdy. Dlatego wyposażyliśmy go w bardzo miękkie i wygodne siodełko, które zapewni Ci wiele godzin komfortu i wypoczynku. Dodatkową zaletą roweru jest jego pakowny bagażnik, na którym wiele się zmieści. Można również do niego swobodnie przymocować koszyk, czy sakwę rowerową jeśli planujemy dłuższą przejażdżkę.

 

PORWIE CIĘ DESIGN

Rama naszego nowego Vellberga ma ergonomiczną geometrię, która sprawia, że w czasie jazdy rowerzysta może zachować odpowiednią pozycję przez cały czas jazdy. Malowana proszkowo rama zachowuje doskonały wygląd przez długi czas, a kolor lakieru jest bardziej intensywny i wyrazisty. Odpowiednio dopracowane dodatki nadadzą rowerowi stylu i sprawią, że będzie się doskonale prezentował.

WYGODNA ZMIANA PRZEŁOŻEŃ

Bezproblemowa zmiana przełożeń jest możliwa dzięki klamkomanetkom pozwalającym na intuicyjną obsługę układu hamulcowego i zmianę przełożeń. Dwie dźwignie ustawione w odpowiednim miejscu zapewniają łatwą obsługę przy pomocy zaledwie dwóch palców. Dźwignie zostały powleczone tworzywem sztucznym aby zagwarantować pewny chwyt i zapobiegać ślizganiu się dłoni podczas jazdy. Gumowe chwyty absorbują drgania, a odpowiednio wyprofilowana kierownica gwarantuje stabilność podczas jazdy w każdych warunkach.

OSPRZĘT Z WYSOKIEJ PÓŁKI

Vellberg Trip został wyposażony w dobrej jakości osprzęt, niezawodny i wytrzymały na działanie warunków zewnętrznych. Model posiada między innymi komponenty marki Shimano Tourney, które doskonale spisują się zarówno na dłuższych jak i na krótszych trasach.

 

 

 

 

Specyfikacja – TRIP

RamaStalowa Hi-Ten VELLBERG Design
WidelecStalowy VELLBERG Design
Przerzutka przedniaShimano Tourney
Przerzutka tylnaShimano Tourney TX35
KierownicaStalowa profilowana
HamulceV-Brake Saccon
WolnobiegShimano 7-rzędowy MFTZ-21
OponyCST z białymi bokami 700x40C (42-622)
BagażnikStalowy malowany obciążenie max 25kg

Wybierz kolor rozmiar ramy dla siebie!

Sklep vellberg.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących oferowanych w niniejszym katalogu modeli rowerów, w tym także w zakresie ich wyposażenia, parametrów technicznych, miejsca pochodzenia i ceny, jak również wycofania danego modelu z oferty. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.