Piasta z wewnętrzymi biegami   

 

W Rower został wyposażony w komponenty z grupy Shimano Nexus. Do dyspozycji mamy trzy przełożenia sterowane dźwignią na kierownicy.  Piasty te cechują sią wysoką niezawodnością oraz bardzo cichą pracą.


Aluminiowa rama

Lekka aluminiowa rama została wyprodukowana w Polsce. Stylizacja ramy to ukłon w stronę rowerów retro. Dodatkowo pancerze poprowadziliśmy wewnątrz ramy.  Metalowa osłona łańcucha   

 Ta zmiana to efekt wieloletnich obserwacji, uznaliśmy że metalowa osłona w miejscu narażonym na uszkodzenie znacznie lepiej sprawdzi się od osłony plastikowej. Całość zabezpieczona jest lakierem proszkowym. Koła 28 cali – wzmocnione obręcze

Podobno rozmiar nie ma znaczenia jednak w tym przypadku ma. Przełożenie siły napędu na koło 28 jest znacznie lepsze niż w kołach 26. Dlatego nasze rowery występują tylko w tym rozmiarze kół. Możesz zamontować w tym rowerze fotelik dla dziecka dlatego wzmacniane obręcze w naszych rowerach to już standard.  

 

Specyfikacja 

Rama Aluminiowa malowana proszkowo 
Rozmiar ramy 19 ” 
Ilość biegów 3 biegi
Przerzutka tylna Shimano Nexus 3
Hamulce Aluminiowe V-brake, tył w pieście
Opony 28″ x 1,75 Deestone D-1006 Kremowa
Korba 1 rzędowa 38T o długości 170 mm
Koła Aluminiowe wzmacniane dwukomorowe
Kierownica Wave 640/70 stalowa
Mostek Uno 25.4/70 aluminiowy
Sztyca siodełka 27.2/300 aluminiowa
Pedały FP-920 Aluminiowe
Siodełko Miejskie na sprężynie
Bagażnik Stalowy
Błotniki Stalowe
Oświetlenie Lampki na baterie
Waga 18 kg

Jak dobrać rozmiar ramy ?

Geometria ramy

Sklep vellberg.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących oferowanych w niniejszym katalogu modeli rowerów, w tym także w zakresie ich wyposażenia, parametrów technicznych, miejsca pochodzenia i ceny, jak również wycofania danego modelu z oferty. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.
Powiadom Mnie Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój prawidłowy adres e-mail poniżej.