DWUKOMOROWE KOŁA

Koła Vellberga Discovery 1.2 są skonstruowane z lekkiego aluminium. Dzięki właściwemu wyprofilowaniu obręczy koła są bardzo solidne, a przy tym bardzo mało ważą. Te właściwości sprawiają, że koła spisują się doskonale nawet na bardziej wymagającym terenie, a nawet na podjazdach, które pokonasz szybciej i bez większego wysiłku. Aby dopełnić efektu dobraliśmy opony o wąskim profilu i odpowiednim kształcie bieżnika pozwalającym na zminimalizowanie oporów toczenia.

OSPRZĘT WYSOKIEJ JAKOŚCI

Wiemy, że komponenty to najważniejsze elementy każdego roweru, dlatego wybraliśmy takie, które będą dobrze ze sobą współdziałać, a przy tym zapewnią wygodną jazdę i niezawodność. Rower został wyposażony w komponenty z grupy Shimano Tourney, która została stworzona z myślą o rowerach do jazdy rekreacyjnej. 

PRZYDATNE DODATKI

Rower trekkingowy Vellberg Discover 1.2 jest dopasowany do wymagań swoich użytkowników. Chcąc aby każda Twoja trasa była tą najlepszą zadbaliśmy dobór do niego odpowiednich akcesoriów. Koła są pokryte błotnikami, które skutecznie odprowadzają wodę za rower i ochrona Twojej odzieży przed zabrudzeniem przy niesprzyjającej pogodzie. 

MIĘKKIE SIODEŁKO

Siodełko rowerowe w naszym Vellbergu jest wykonane tak, aby zapobiegać uczuciu dyskomfortu nawet na dłuższej trasie. Wygodny szeroki profil dba o stabilne podparcie ciała. Odpowiednie pokrycie i miękki środek zapewniają wygodę sprawiając że na każdym kilometrze trasy będziesz czuć się doskonale. Dużą zaletą siodełka jest jego skuteczna amortyzacja dzięki czemu drgania są wytłumiane, co pozytywnie przekłada się na samopoczucie i pozwala na długą jazdę bez uczucia zmęczenia.

Specyfikacja – Discover 1.2

Rama Aluminiowa, malowana proszkowo, naklejki pod lakierem
Amortyzator SR Suntour CR-7V
Piasta przednia Aluminiowa, łożyska kulkowe
Piasta tylna Aluminiowa, łożyska kulkowe
Opony IMPAC z białym paskiem 700x40C (42-622)
Obręcze Wzmacniane, dwukomorowe, aluminiowe
Przerzutka przednia Shimano Tourney TY-300
Przerzutka tylna Shimano Tourney TY-300
Hamulce V-Brake Saccon – duża siła hamowania
Klamkomanetki SHIMANO 2-dźwigniowe aluminiowe ST-EF 510 3×7
Wolnobieg SHIMANO 7-rzędowy MF-TZ500-7
Korba Aluminiowa Shimano TOURNEY 48x38x28 TY301 FC
Kierownica Aluminiowa profilowana
Wspornik kierownicy KALLOY UNO UNO regulowany 1 1/8″ czarny
Sztyca siodełka KALLOY UNO aluminiowy
Oświetlenie LED zasilane bateriami (baterie w komplecie)
Siodełko Safe z wypełnieniem piankowym, wyposażone w elastomery
Bagażnik aluminiowy pod montaż sakw o max. obciążeniu 25 kg
Waga 17,6 kg

Discover 1.2 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, zobacz sam w galerii poniżej!

Wybierz rozmiar ramy dla siebie!

Sklep vellberg.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących oferowanych w niniejszym katalogu modeli rowerów, w tym także w zakresie ich wyposażenia, parametrów technicznych, miejsca pochodzenia i ceny, jak również wycofania danego modelu z oferty. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.