OSPRZĘT WYSOKIEJ JAKOŚCI

Wiemy, że komponenty to najważniejsze elementy każdego roweru, dlatego wybraliśmy takie, które będą dobrze ze sobą współdziałać, a przy tym zapewnią wygodną jazdę i niezawodność. Rower został wyposażony w komponenty z grupy Shimano Nexus, która została stworzona z myślą o rowerach do jazdy rekreacyjnej. 

 

 

 

WYOGDNE SIODEŁKO

Siodełko rowerowe w naszym Vellbergu jest wykonane tak, aby zapobiegać uczuciu dyskomfortu nawet na dłuższej trasie. Wygodny szeroki profil dba o stabilne podparcie ciała. Dużą zaletą siodełka jest jego skuteczna amortyzacja dzięki czemu drgania są wytłumiane, co pozytywnie przekłada się na samopoczucie i pozwala na długą jazdę bez uczucia zmęczenia.

PRZYDATNE DODATKI

Rower miejski Vellberg Cindy jest dopasowany do wymagań swoich użytkowników. Chcąc aby każda Twoja trasa była tą najlepszą zadbaliśmy dobór do niego odpowiednich akcesoriów. Koła są pokryte błotnikami, które skutecznie odprowadzają wodę za rower i ochrona Twojej odzieży przed zabrudzeniem przy niesprzyjającej pogodzie.

Amortyzator

Postawiliśmy na amortyzator przedni blokadą skoku w goleniu, pozwala on wybrać sobie komfort lub sztywność roweru w zależności od tego czy potrzebujesz szybciej pokonać równą trasę lub wolniej z lepszym tłumieniem drgań.

 

 

 

Specyfikacja – Cindy

RamaAluminiowa VELLBERG, malowana proszkowo
AmortyzatorZ blokadą skoku o skoku 45mm
Ilość biegów3
Przerzutka tylnaShimano Nexus 3
HamulcePrzód aluminiowe V-brake, tył nożny w Torpedo
Opony28″ x 1,75 Kenda K127 z białym bokiem
Korba1 rzędowa 38T o długości 170 mm
KołaAluminiowe wzmacniane dwukomorowe
KierownicaAluminiowa UNO profilowana
MostekAluminiowy regulowany
Sztyca siodełkaAluminiowa UNO
PedałyVP z wytrzymałego tworzywa sztucznego
SiodełkoVader City Comfort 245 x 210 mm
BagażnikAluminiowy regulowany mocowany do błotnika
BłotnikiStalowe ze wspornikami o szerokości 55 mm
OświetlenieLampki na baterie
Waga18 kg

Sprawdź zdjęcia szczegółów w galerii poniżej!

Złóż zamówienie

Sklep vellberg.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących oferowanych w niniejszym katalogu modeli rowerów, w tym także w zakresie ich wyposażenia, parametrów technicznych, miejsca pochodzenia i ceny, jak również wycofania danego modelu z oferty. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.