OSPRZĘT WYSOKIEJ JAKOŚCI

Wiemy, że komponenty to najważniejsze elementy każdego roweru, dlatego wybraliśmy takie, które będą dobrze ze sobą współdziałać, a przy tym zapewnią wygodną jazdę i niezawodność. Rower został wyposażony w komponenty z grupy Shimano Tourney, która została stworzona z myślą o rowerach do jazdy rekreacyjnej.
MIĘKKIE SIODEŁKO

Siodełko rowerowe w naszym Vellbergu jest wykonane tak, aby zapobiegać uczuciu dyskomfortu nawet na dłuższej trasie. Wygodny szeroki profil dba o stabilne podparcie ciała. Odpowiednie pokrycie i miękki żelowy środek zapewniają wygodę sprawiając że na każdym kilometrze trasy będziesz czuć się doskonale. Dużą zaletą siodełka jest jego skuteczna amortyzacja dzięki czemu drgania są wytłumiane, co pozytywnie przekłada się na samopoczucie i pozwala na długą jazdę bez uczucia zmęczenia.

PRZYDATNE DODATKI

Rower miejski Vellberg Cindy jest dopasowany do wymagań swoich użytkowników. Chcąc aby każda Twoja trasa była tą najlepszą zadbaliśmy dobór do niego odpowiednich akcesoriów. Koła są pokryte błotnikami, które skutecznie odprowadzają wodę za rower i ochrona Twojej odzieży przed zabrudzeniem przy niesprzyjającej pogodzie.

Amortyzator

Jest to SR Suntour NEX z blokadą skoku w goleniu, pozwala on wybrać sobie komfort lub sztywność roweru w zależności od tego czy potrzebujesz szybciej pokonać równą trasę lub wolniej z lepszym tłumieniem drgań.

 

 

 

Specyfikacja – Cindy

Rama Aluminiowa VELLBERG, malowana proszkowo
Amortyzator SR Suntour NEX HLO z blokadą skoku
Ilość biegów 21
Przerzutka przednia Shimano Tourney FD-TY500 TS6
Przerzutka tylna Shimano Tourney RD-TY300
Hamulce Aluminiowe V-brake Saccon
Wolnobieg 7-rzędowy SHIMANO MF-TZ500 14-28T z osłoną
Opony 28″ x 1,75 Impac Streetpac TwinSkin
Korba Shimano FC-TY301 42x34x24T, długość korby 170 mm
Łańcuch Nexelo 116 ogniw
Koła Aluminiowe wzmacniane dwukomorowe
Kierownica Aluminiowa UNO profilowana 580 mm 
Sztyca siodełka Accent SP-408 30,4mm / 350 mm czarna
Pedały VP z wytrzymałego tworzywa sztucznego
Siodełko Żelowe WITTKOP CTY 2.0
Bagażnik Aluminiowy wąski regulowany
Błotniki Simpla Ubiquit SDL 50 mm
Oświetlenie Lampki na baterie

Rower Cindy jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, zobacz sam w galerii poniżej!

Wybierz kolor dla siebie!

Sklep vellberg.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących oferowanych w niniejszym katalogu modeli rowerów, w tym także w zakresie ich wyposażenia, parametrów technicznych, miejsca pochodzenia i ceny, jak również wycofania danego modelu z oferty. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.