Vellberg

Firma z tradycjami

Vellberg to marka, która oferuje wysokiej klasy produkty w rozsądnej cenie. Naszym znakiem rozpoznawczym jest kombinacja funkcjonalności oraz wygody użytkowania naszych rowerów . Nasze produkty nadają się zarówno do amatorskiego treningu jak i codziennych przejażdzek. 

Od wielu lat wspieramy amatorów uprawiających kolarstwo . Promujemy aktywny tryb życia i sportową rywalizację w duchu fair play. Motywujemy ludzi do przełamywania swoich barier. 

Jesteśmy grupą entuzjastów aktywności sportowej – najbardziej krytyczną co do naszych produktów. Zbudowaliśmy bardzo silny zespół młodych uzdolnionych osób, który tworzy kompletne produkty, od początkowej koncepcji, poprzez dobór komponentów, kolorystyki , aż do finalnego produktu.

Vellberg jest dziś obecne w większości miast w Polsce. Poprzez model sprzedaży bezpośredniej omijamy marże które narzuca sklep detaliczny , dzięki czemu możemy obniżyć finalną cenę roweru nie obniżając jakości produktu. 

Właścicielem marki Vellberg jest Miasto Rowerow - polska firma zajmująca obecnie czołowe miejsce w sprzedaży na rynku ecommerce w Polsce. 

 • 88%

  Klientów wraca

 • 2 lata

  Gwarancji na rame

 • 100%

  Zadowolenia

WSPÓŁPRACA

 • vellberg.jpg

  Vellberg

  Historia marki Vellberg zaczęła się w małym sklepie rowerowym. Rozpoczeła ją garstka ludzi, dla których rowery to nie tylko pasja ale przede wszystkim, styl życia.

  Zespół tworzący markę to młodzi i ambitni ludzie, którzy ciągle poszerzają swoje horyzonty, wzbogacając swoją wiedzę o tematy związane z produkcją, projektowaniem czy zgłębianiem nowinek technologicznych

  Wieloletnie doświadczenie w branży rowerowej pozwoliło na wybranie produktów wysokiej jakości, które obecnie wchodzą w skład naszych rowerów. Główna siedziba firmy znajduje się w Dębicy, i to właśnie tu produkowane są Madame, Explorer, Trip i Discover a także od niedawna firmowe koszulki. Jesteśmy dumni, że to my możemy byc częścią Twojej przygody rowerowej.

 • MIASTOROWEROW.pl

  Korzenie naszej działalności rowerowej sięgają początku lat 90’. Już blisko 30 lat jesteśmy obecni w tej branży, co sprawia, że zdążyliśmy poznać ją od podszewki. Jesteśmy świadkami wielu zmian – widzimy zmieniające się mody, technologie i ewoluujące oczekiwania Klientów.

  Zaczynaliśmy od tradycyjnego, niewielkiego, rodzinnego handlu. W międzyczasie pojawiło się wielu pracowników, nowe budynki, zmieniły się technologie. Nie zmieniła się tylko kluczowa zasada przyświecająca nam od początku — że zrobimy wszystko, by współpraca z nami była dla Państwa jako naszych Klientów satysfakcjonująca.

  Miasto Rowerów - dzisiaj Dla Państwa wygody prowadzimy wielokanałową sprzedaż (poprzez sklep internetowy, kanał obsługi telefonicznej, sprzedaży osobistej oraz obsługi zamówień mailowych), aby jak najszybciej i bez opóźnień dostarczać Wasze zamówienia.

Nasze cele

 • Dostarczymy wszędzie

  Dostarczamy nasze towary na terenie całej Polski. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, twoje zamówienie zostanie wysłane na czas i dostarczone prosto do Twoich drzwi lub w inne miejsce, które podałeś. Paczki są traktowane z najwyższą starannością, więc zamówione produkty zostaną przekazane Tobie bezpiecznie, tak jak się tego spodziewasz..

 • Najwyższa jakość

  Gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów. Kilka lat udanej operacji i tysiące zadowolonych klientów pozwala nam to odczuć. Poza tym wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, przechodzą szczegółową kontrolę jakości, więc żadne niedopasowanie cech nie może ujść uwadze naszych specjalistów..