Tworzenie roweru nie jest proste... Lecz My dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej na przestrzeni lat doprowadziliśmy to do perfekcji. Począwszy od deski kreślarskiej, a kończąc na gotowym produkcie który sprosta oczekiwania wielu odbiorców.

Cele te realizujemy poprzez dobrze przemyślane konstrukcje. Geometria ramy, która jest niezbędna dla dobrego prowadzenia i oczekiwanego komfortu, wykonana z najlepszych materiałów oraz malowana proszkowo dla jeszcze lepszego zabezpieczenia lakieru. Do tego dokładamy osprzęt Shimano który zadowoli swoją charakterystyką każdego! Tak złożony produkt trafia do fazy testów aby produkt spełniał wszystkie nasze oczekiwania i nie zawiódł nawet w najdłuższych wyprawach.

Design to z kolei oddzielny temat, to pole do popisu naszego działu graficznego, zagospodarowanie powierzchni naklejkami które następnie są lakierowane dla jeszcze większej trwałości. Wiadomo, że wygląd roweru i jego kolorystyka jest pierwszym czynnikiem wizualnym, jakże ważnym dla każdego z nas. Dopasowanie kolorystyki jest atutem nr1 dla użytkownika jak i również dla Nas!

Mike

VELLBERG TEAM

Zespół tworzący markę mieszanka doświadczenia i spokoju z ambicjami i wigorem młodych ludzi. Ludzi którzy ciągle poszerzają swoje horyzonty, wzbogacając swoją wiedzę o tematy związane z produkcją, projektowaniem czy zgłębianiem nowinek technologicznych.

Jak powstają Vellbergi

wedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpg
wedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpgwedding.jpg